Kısa ve öz: Geleneksel alışkanlık olan PDF restoran menüsünden vazgeçin.

Eski alışkanlıklar nedeniyle kaçırdığınız şeyler olduğunun farkına varın.

PDF restoran menüsü dijital dünyanın özellikle mobil müşterisi için  uyumlu değildir.

Bunu söylememizin nedeni PDF formatında menüleri sevmememiz değil.

En sevdiğiniz restoranlardan yemekleri hızlı bir şekilde seçmek için yazılı çıktı almak veya işyerinde / evde bir yerlerde tutmak için (örneğin buzdolabına yapıştırmak için) iyi olabilirler.

Ancak, kullanıcı (online müşteriniz) bakış açısından, dizüstü bilgisayarınıza bir şey okumak için dosya indirmek daha doğal değildir. “Ders” bitirdikten sonra, kaldırmak için indirildiği klasöre gitmeniz gerekir.

Bazı durumlarda, restoranlar için bir PDF menüsü 10 MB’tan büyük olabilir ve bu da mobil kullanıcılar için bir sorun haline gelir.

Piyasadaki her online istatistik yetkilisi, mobil kullanımın masaüstü kullanıcılarını uzun süredir aştığını doğrulayacaktır, yani mobil deneyim önce gelir.

Bu, web sitenizin ziyaretçilerinin büyük bir bölümünün bir akıllı telefon veya tablet üzerinden ziyaret ettiği anlamına gelir.

Bu tür senaryoda, bir PDF restoran menüsü indirmek bir yük haline geliyor.

Ve burada birçok kullanıcının “Geri Git” düğmesine dokunduğunu görüyoruz. Bunlar kaybedilen potansiyel müşterilerdir.

Ayrıca göreceli küçük ekranlı mobil cihazlarda pdf menüde gezinmek çoğu zaman bir eziyete dönüşür.

Büyüt küçült, sağa sola veya yukarı aşağı kaydır, okumakta zorlan, yani saymakla bitmez. Aşağıdaki videoda görebilirsiniz.

PDF’lerin zaman içinde güncellenmesi zahmetlidir.

Bir öğeyi her değiştirmek istediğinizde hemen bunu yapan bir uzmanınız yoksa PDF menüsü zamanla dağınık hale gelecektir. Kendiniz tasarlamadığınız sürece maliyetli bir iş olacaktır. Her düzenleme, web sitenize yeni bir yeniden yükleme anlamına gelir.

Sizin de gereksiz görevleri yerine getirmekle değil, işinizi büyütmekle meşgul olmanız gerekir. Dijital müşterinizi anlamak ve onun deneyimini geliştirmek bu görevin parçasıdır.

Dolayısı ile pdf formatında menü oluşturma seçeneği sunmuyoruz ve dijital ve mobil tüketicilerinizi önemsiyorsanız size de önermiyoruz.

Bizim şirket olarak online sipariş sisteminde nihai hedefimiz, işletme sahipleri ve yöneticilerine, önemi artan online satışları kaçırmamak ve dijital müşteri deneyimlerini eniyilemek için gittikçe büyüyen bir teknolojik dünyada çözüm sunmaktır.

Bilinen bir işletme bile olsanız olumsuz müşteri deneyimi yaşatmamak önemlidir

Gıda müşterileri neden gerçek zamanlı sipariş sistemimizi seviyor?

Müşterilerinizi memnun ederseniz siz de işinizde memnun olursunuz. Hem onları, hem de sizi memnun edecek kullanışlı 7/24 çalışan çözüm sunuyoruz.

Restoranlar ve Cafeler İçin Online Yemek Siparişi ve Teslim Sistemi

Tek Çözümde Müşterilerinize Gel Al, Teslimat, Ön Sipariş ve Masa Rezerve Etmeyi İçeren Online Sipariş Sistemi Sunun

Restoran Cafe Lokanta Facebook Grubumuza Katılın

Restoran Cafe Lokanta Sektöründe İşletme Sahibi veya Yöneticisi İseniz, Özellikle Yeni Müşteri Edinme ve Var Olan Müşteri Sadakatini Artırma Konularında Yeni Dijital Teknolojileri ve Stratejileri Bu Grupta Öğretiyoruz. Sizi de Bekleriz!