Şirketimiz ve Kurucumuz

B

utik İnternet Limited Şirketi 2015 yılında kurulmuş bir teknoloji ve yönetim şirketidir. İsmim Aykut İçöz. Şirketin kurucusu ve tek sahibiyim. Mühendislik ve işletme eğitimli bir insan olarak artık kendimi iş sahibi ve girişimci olarak tanımlıyorum. Başka iş ve işletme sahipleri ile tanışmaktan ve işlerine katkıda bulunmaktan mutluluk duyuyorum.

TED Kayseri Koleji (1987), Ankara Fen Lisesi (1990), ODTÜ Elektronik Mühendisliği (1994), Almanya Ulm Üniversitesi Telekom / IT yüksek lisans (2003) ve Boğaziçi Üniversitesi Executive MBA (2009) mezunuyum. Kurumsal hayatta IT/Telekom/Finans işletmelerinde farklı görevlerde ve alanlarda çalıştım. Yurt dışında 7 seneye yakın yaşadığım için ana dilim seviyesinde İngilizce ve Almanca konuşuyorum.

Hem özel şirketlerde çalışırken, hem de kendi şirketimde teknolojinin insan ve toplum hayatına ve gelişmesine katkısı her zaman ilgi ve çalışma alanım oldu.

Aykut İçöz Butik İnternet

2015 yılından beri de kendi işletmemde özellikle küçük ve orta büyüklükte işletmelere teknolojiye dayalı çözümler ve danışmanlık hizmetleri sunuyorum. Yönetim sorumluluğunu taşıdığım ekibim ve iş ortaklarımızla birlikte sizlere değer üretmek için çalışıyoruz.

Fikir, ürün ve proje geliştirdiğimiz sektörlerden biri de gastronomi sektörüdür, özellikle teknoloji ve pazarlamanın keşiştiği alanlarda ürün ve hizmet sunmak için çalışıyoruz.

Ticari çalışmalarım yanında, topluma katkıda bulunmak için yazılar yazıyor, eğitimler veriyorum. Ayrıca kitap yazarıyım. Bu resimde basılı ilk kitabım olan Çalışan ve Yönetici İçin İş Hayatı Oyun Kuralları’nı görmektesiniz. Online kitapçılarda bulabilirsiniz. Önümüzdeki dönemde bulabildiğim zaman ölçüsünde yayınlayacağım başka kitaplarım olacak.

İş Hayatı Oyun Kuralları - Aykut İçöz

Bu sitemizde restoran, cafe, lokanta sahiplerine ve yöneticilerine dönük projelerimizden birini görmektesiniz.

Aykut İçöz

Online dünyanın potansiyelinden yararlanmanız ve komisyona dayalı sistemlere esir olmamanız için gastronomi sektöründeki işletmenize satıştan komisyon almayan online sipariş sistemi kurup işletebiliriz.

Butik İnternet Limited İşinize Katkı Yapar

Küçük işletmelere devlerin pazarlama gücünü kazandırmak istiyoruz.

Bunu başarmak için temel Butik İnternet Ltd. değerlerimize bağlıyız:

farklılaşmak

Farklılaşmak

Asla herkesin yaptığıyla aynı şeyi yapmak istemeyiz. Halihazırda çalışmakta olanı (sınırlı kapasitede) araştırmaya ve ardından önceki seçeneklerin ötesinde büyük ölçüde iyileştirmeye ve yenilik yapmaya inanıyoruz. Dünyayı daha iyi bir yer haline getirme konusundaki rolümüz bu şekildedir.

Dürüst Davranmak

Söz verdiğimiz şeyi teslim ederiz. Müşterilerimiz ürünlerimizden birinin beklentilerini karşılamadığını düşünüyorsa, garanti sözümüzü tutarız. Net, basit ve dolambaçlı yollara girmeyen şekilde davranırız.

inovasyonu devam ettiririz

İnovasyondan Vazgeçmemek

Asla sadece bir ürünü piyasaya sürüp üzerinde çalışmayı bırakmayız. Müşteri geri bildirimi talep etmeye ve zaman içinde iyileştirmeler yapmaya devam ederiz. Ürünlerimiz her zaman eskimeyen kalacaktır ve başarımızın temel taşıdır.

değer sağlarız

Değer Sağlamak

Bizle çalışırken, sizden hızlı veya kurnaz şekilde para kazanma isteği görmezsiniz. Müşterilerimizle yaşam boyu ilişkiler geliştirmek istiyoruz. Bunu yapmak için müşterimizin işine çok değer sağlarız, böylece bu iki yönlü ilişkiyi en az bizim kadar takdir edeceklerini ve devam ettireceklerini umarız.

performansı artırmak

Performansı Artırmak

Ürün yelpazemiz çok çeşitli olsa da, tek bir amacı vardır: Müşterilerimizin daha etkili bir şekilde işlerini yürütmelerine ve geliştirmelerine, gelirlerini ve karlılıklarını artırmalarına yardımcı olmaktır. Sunduğumuz araçlarla bu hedefe ulaşmalarına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

duyarlıyız

Duyarlı Olmak

Müşterilerimiz hızlı, güvenilir ve bilgili müşteri hizmeti istiyor ve hak ediyorlar. Bunu, onlarla her etkileşim sırasında sunmayı amaçlıyoruz.

en iyi ekibi oluşturmak

En İyi Ekibi Oluşturmak

Bir organizasyon sadece ekibi kadar iyidir. Yaptığı işte yıldızları işe almayı hedefliyoruz. Müşterilerimize mutlak en iyisini sunmak için ekstra çabayı gösterecek insanlar tercihimiz, çünkü müşterilerimiz en iyimizden daha azını hak etmiyorlar.

Butik İnternet Ltd. çalışanları, yurtiçi ve yurtdışında çalışma tecrübesine sahip, mühendislik, yazılım geliştirme, işletme stratejisi ve dijital pazarlama alanlarında uzman profesyonel bir ekiptir.

Restoran Ödül | Online Sipariş Sistemi

Restoranlar ve Cafeler İçin Online Yemek Siparişi ve Teslim Sistemi

Tek Çözümde Müşterilerinize Gel Al, Teslimat, Ön Sipariş ve Masa Rezerve Etmeyi İçeren Online Sipariş Sistemi Sunun

Restoran Cafe Lokanta Facebook Grubumuza Katılın

Restoran Cafe Lokanta Sektöründe İşletme Sahibi veya Yöneticisi İseniz, Özellikle Yeni Müşteri Edinme ve Var Olan Müşteri Sadakatini Artırma Konularında Yeni Dijital Teknolojileri ve Stratejileri Bu Grupta Öğretiyoruz. Sizi de Bekleriz!