Sipariş Sistemi İlgimi Çekti, Süreç Nasıl İşliyor?

Restoran Ödül | Online Sipariş Sistemi

Size sunduğumuz online sipariş sisteminin canlı demosunu görmek isterseniz lütfen başvurunuzu iletmek için tıklayınız.
İşinize katkı yapacak çevrimiçi sipariş sistemimizin mini demosunu şimdi görmek isterseniz lütfen buraya tıklayınız.

Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?

Bize mesajınızı bekliyoruz, ilginiz için teşekkür ederiz!

Formumuzu Gönderin, Cevap Verelim

Yıldızla işaretli alanlar zorunludur, diğerleri tercihinize bağlıdır. Sizi ne kadar iyi tanırsak isteklerinize o kadar tam ve tatmin cevap verebiliriz. En fazla 1 dakika içinde tamamlayabilirsiniz.
  • Uygun olanların hepsini işaretleyin
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.

Bizimle İletişim Kurun

Bizimle iletişime geçmek için farklı kanalları kullanabilirsiniz.

Lütfen hakkınızda ve bizden isteğiniz konusunda yeterli bilgi veriniz.

İlk defa iletişim kuruyorsanız bizim tercih sıramız şu şekildedir:

  • Facebook Messenger’dan mesaj göndermeniz
  • Whatsapp mesaj göndermeniz
  • Bu sayfadaki iletişim formunu kullanmanız
  • Cep telefonumuzdan aramanız

İSTANBUL

Yetkili satış temsilcilerimizle birlikte çok daha fazla işletme ile çözüm ortağı olmayı da hedefliyoruz. Eğer sizin de Butik İnternet Ltd. sistemini kullanmak isteyen müşterileriniz varsa veya olabileceğini düşünüyorsanız lütfen başvurun, teşekkür ederiz.

Eğer demo öncesi sorunuz varsa, daha önce bize sorulmuş sorulardan biri olabilir. Cevabını hızlı bir şekilde S.S.S. (sık sorulan sorular) sayfamıza bulabilirsiniz. Eğer sorunuzu o sayfada bulamazsanız tabii ki bizle belirtilen yollarla iletişime geçiniz.

Bağlantı kurmak için Butik İnternet Ltd. sosyal medya adreslerimiz burada:

Ücretsiz Facebook Grubumuza Katılmak İçin Bugün Başvurmak İster Misiniz?

Bu bir ücretsiz sosyal öğrenme grubudur. Grup, gastronomi sektöründe çalışan ve yeni müşteri edinme veya varolan müşteri sadakatini artırma konuları ile ilgili işletme sahipleri, yöneticileri ve çalışanları içindir.

Amacımız, işletme çalışan ve yöneticilerinin modern pazarlama stratejilerini öğrenmeleri, yeni müşteriler edinmeleri yanında, varolan müşteri kitlelerini daha iyi tanımaları, modern bilgi ve araçları işlerinde kullanarak işletme gelirlerini artırmaları ve işletmelerini büyütmeleridir.

Grubumuzda, hem geleneksel (eskiden gelen), hem de yenilikçi (dijital pazarlama) stratejileri, taktikleri, araçları ve hizmetleri konularında konuşulur.

Şirketimiz, Kurucumuz ve Değerlerimiz Hakkında Bilgi Edinmek İster Misiniz?

Websitemiz Butik İnternet Limited Şirketi’ne aittir. Şirketimiz 2015 yılında Aykut İçöz tarafından kurulmuştur. Özellikle küçük işletmelere yazılım geliştirme, dijital pazarlama ve strateji odaklı ürün ve hizmetler sunuyoruz.

İnsanların sevdiği ve kullandığı teknoloji ürünleri yaratmak bizim tutkumuzdur. İster bir ürün, ister işletme olsun, bizim itici gücümüz budur. Daha önce var olmayan bir şey inşa etmek, varolanı eniyilemek ve insanları memnun etmek ve olumlu katkıda bulunmak isteriz.

Bir işletme olarak, neden sorusuna cevabımız da var. Küçük işletmelere teknoloji tabanlı çözümlerle devlerin pazarlama gücünü kazandırmak istiyoruz.

Butik İnternet Yazılım, Donanım ve Danışmanlık Limited Şirketi – Ticaret Sicil No: İstanbul 969857