Nasıl yapılırsa yapılsın, baskı (yazıcı kullanmak ve kağıt çıktı almak) yavaş ve hantaldır. Vakit nakittir. Zamandan ve kağıt için ağaç kesiminden tasarruf etmek için dilerseniz yazıcıda yazdırmayı atlayabilirsiniz ve iki e-postaya dayalı yol kullanabilirsiniz!

Siparişleri alan ana tablet / akıllı telefondaki siparişleri kabul edin ve ardından mutfakta bulunan bu diğer tablet / akıllı telefon için online sipariş sistemimizden otomatik olarak gönderilen sipariş onayı e-postalarını almak için 2. tablete e-posta programını (istemcisini) kurun / ayarlayın.

İkinci tablet / akıllı telefon e-posta istemcisini onaylanan siparişleri e-posta yoluyla alacak şekilde ayarlamak için restoran hesabı yönetici panelinin gelişmiş ayarlar sekmesindeki bildirim seçeneklerini kullanın. Yani online sipariş sistemimizde, ilk kurulumdaki e-postanıza ilave ek bir e-posta tanımlayın.

Yani, 2 ayrı mobil telefon / tablet (örneğin biri restoran sahibi / yöneticinde, diğeri mutfakta aşçıda) ve e-posta ile bildirim almak da bir yoldur, kağıt çıktı alma dışında size elektronik iletişime dayalı bir seçenektir.

Ayrıca, örneğin, ikinci e-postayı G-mail olarak ayarlarsanız, G-mail e-posta programının ücretsiz uygulamasını kurarsanız ve her e-posta geldiğinde bildirim gönder seçeneğini işaretlerseniz, sipariş e-postası G-mail hesabınıza geldiğinde mobil bildirim de alırsınız.