Online sipariş sistemimizi kullanabileceğiniz dijital varlıklarınızdan biri websitenizdir. Eğer websiteniz yoksa, sunduğumuz hizmetlerden biri de size satış için eniyilenmiş websitesi sunmaktır.

Satış için optimize edilmiş (eniyilenmiş) web sitesi (SOW), yalnızca tek bir amaç için, yani işletmenizin (örneğin restoranınızın) çevrimiçi satış yapmasına yardımcı olmak için oluşturulmuştur. Tasarım, işleyiş ve arama motoru optimizasyonu (SEO) açısından aldığımız her karar önce bu amaca hizmet etmek için verildi.

Sistemimiz sayesinde, restoranınız, satış ve arama motorları için son derece optimize edilmiş mobil uyumlu bir web sitesini anında oluşturabilir, yani online sipariş sistemini kurarken verdiğiniz bilgiler dışında bilgi gerekmez. Restoranın web sitesi için bir alan adı yoksa, bu hizmet kapsamında ilave ücret olmadan bir alan adı alınır ve onu kullanabilirsiniz.

Hem masaüstü, hem de mobil cihazlarda Sayfa Hızı (PageSpeed) ​​testinde 99/100 puanımız var. Yan, çok hızlıyız. (Adres: https://developers.google.com/speed/pagespeed/insights/)

İstatistiksel olarak 10 bin restoran bazında söylersek, SOW, geleneksel bir web sitesinden %150 daha fazla sipariş üretmektedir, yani %50 ve üzeri satış performansı sağlıyor.

Web sitemizin tasarımındaki her şey, daha fazla çevrimiçi sipariş oluşturmak için oluşturulmuştur.

Dolayısıyla, ilgili diğer SOW ana avantajları:

Ekstra içerik eklemeye gerek kalmadan dakikalar içinde hazır.

Gerektiğinde / eğer gerekirse kolayca düzenlenebilir / genişletilebilir.

Mobil duyarlı ve mobil optimize edilmiştir (cihazda yer alan default bir mobil uygulama hissi verir)

Online satışlar için süper optimize edilmiştir. (genel düzen, harekete geçirme çağrısı, dönüşüm tetikleyicileri vb. gibi başlıklarda satış ilk öncelikli olarak tasarlanmıştır)

Daha derin markalaşma sağlar (benzersiz alan adınızı tüm eklentiler (widget) ve e-postalar için kaynak adresini (URL) gösterir, bizim websitesi adresimizi değil)

Güvenli bağlantı (SSL) ile gelir (uçtan uca ve baştan itibarem açık)

İçinde yerleşik ve yerelleştirilmiş SEO alaka düzeyini ve trafik performansını sağlar.

Satış için optimize edilmiş web sitesi hizmeti ücretsiz değildir, ancak getirdiği değer açısından oldukça ekonomiktir. İlk yapım (inşaat / kurulum) ücreti yoktur, ancak hesaplı aylık ücret ödersiniz.

satış için eniyilenmiş websitesi