Bu çok genel ve geniş bir cevap gerektiren sorudur. Açıkçası, herhangi bir özel alternatif çözümün her ayrıntısına ilişkin sürekli güncellenmiş bir görünüm tutamayız. Piyasada birçok firma, birçok ürün var.

İlgilendiğiniz çok özel bir konu varsa, somut sorularınızı cevaplayabilir veya bulabiliriz, ancak muhtemelen o kadar uzun olacak ki zaten çalışmak için vaktiniz olmayacak bir 360 derece analizi burada sağlayamayız.

Yazılım pazarında binlerce çözüm var, hiç kimse bunların hepsini takip edemez.

Birçoğunun çok pahalı olma (toplam sahip olma maliyeti, sadece ilk kurulum bedeli değil) veya olması gerekene göre düşük özellikli / performanslı çözümler olması söz konusudur. Örneğin perakende sektörü için olan bir yazılımın kodunu kopyalayarak, restoran tipi işletmeye sunmak, o bedene uygun elbise değildir, yolda mutlaka zorluklar veya sorunlar veya ilave maliyetler çıkar.

Bizim sunduğumuz çözümle ilgili bildiğimiz öncü noktalarımız şunlardır:

BİRİNCİ NOKTA:

Online sipariş sistemimiz, online satışları, tekrarlanan siparişlerin sıklığını ve ziyaretçiden sipariş verene (müşteriye) dönüşümünü en üst düzeye çıkarmak için tasarlanmıştır, küçük ve orta ölçekli restoranlar için “basitleştirilmiş” bir online sipariş deneyimini önemser ve öncelikli görür.

İKİNCİ NOKTA:

Ayrıca, sektördeki en iyi promosyon ve kupon modülünü sağlıyoruz – bizimki gibi çok çeşitli ve faydalı promosyonlar oluşturmanıza izin veren bir sistem bulmakta gerçekten zorlanacaksınız.

ÜÇÜNCÜ NOKTA:

Ayrıca performans ve sistem kararlılığı konusunda da lideriz. Çözümümüz, bir Amazon AWS şebekesinde oturan ve diğer birçok üçüncü taraf hizmetle (Amazon push, Google, push, Apple push, ödeme işlemcileri, Twillio ve benzeri) birbirine bağlı HA bulut tabanlı bir sistemdir.

Sunucunuza indirip kurabileceğiniz basit bir yazılım veya geliştirme kiti değildir.

Karar verdiğimiz mimari tasarım için stratejik bir değiş tokuş yaptık:

Bu tür sistemin kalitesine, uygun fiyatına ve güvenilirliğine ulaşmak genellikle daha az esneklik anlamına geliyordu. Genel olarak bir değişiklik, tüm restoranın sipariş alma akışı için mantıklıysa, bunu muhtemelen ürün geliştirme yol haritasına dahil edeceğiz.

Bir değişiklik mantıklıysa bunu herkes için yaparız. Değilse yapmayız.

Aksi takdirde, sonunda şöyle bir ürün elde ederiz ve size sunarız:

sipariş sisteminde istemediğimiz durum

Bu nedenle, sizin isteğinize bağlı özel şeyler yapma becerimiz çok sınırlıdır.

Diyelim ki bir şey gerçekten ihtiyacınız olan şekilde çalışmıyorsa, ona bir göz atabiliriz ve bir çözüm mümkünse size önerebiliriz. Ve eğer zaten böyle bir şey yapmayı planlıyorsak, ne zaman hazır olabileceğini size söyleyebilir veya bunu nasıl ve neden yapmamız gerektiğini daha fazla tartışabiliriz.

Eğer bir restoran buna benzer bir yazılımda bir şeyler üzerinde ince ayar ve fazlasıyla özelleştirme yapmak ister ise, woothemes ve / veya opencart seçeneklerine bakabilirler. Çok özelleştirmenin diğer maliyetlerini de göz önüne almanızı tavsiye ederiz.

DÖRDÜNCÜ NOKTA:

Ayrıca, devam eden bakım / onarım ve toplam sahip olma maliyetinin (kurulum ve aylık maliyetler toplamı) alabileceğiniz en iyi tekliflerden (en düşük maliyetlerden) biri olması için herkes tarafından işlenmesini kolaylaştırmak için büyük çaba sarf ediyoruz.

Gıda endüstrisinde ne ilk, ne de son yenilik (inovasyon) yapan biz olmamamıza rağmen, bizi ayıran şey, küçük restoranların müşteri tabanları, mali bağımsızlıkları ve karları üzerinde kendilerinin (başkalarının değil) yeniden kontrol sahibi olmalarına, sipariş başına komisyon talep etmeden ve çok zengin bir ürün teklifi sunarak yardımcı olma taahhüdümüzdür.

Sistemimizde göze çarpan pek çok şey var, ancak çeşitli özellikler, detaylar söz konusu olduğunda ürünün kendi adına konuşmasına izin vermenin en iyisi olduğunu düşünüyoruz. İnceleyin, en uygun toplam satın alma maliyetli ve söz verdiği işi çok iyi yapan bir ürün olduğunu göreceksiniz.