DİJİTAL DÜNYA İÇİN MOBİL UYUMLU, DUYARLI, KULLANICI DOSTU WEB TASARIMI – TEMEL OLARAK NE BİLMELİSİNİZ?

Yalnızca restoran hizmetlerinize özel bir web sitesi oluşturmak büyüme için önemlidir.

Müşterileriniz, ürünlerinizi ve hizmetlerinizi web sitesinde kolayca bulacak ve restoranınız tarafından sunulan yiyeceklerin ve ortamın kendilerine uygun olup olmadığına karar verecektir. Bu nedenle, organize ve kullanıcı dostu bir mobil web sitesi şiddetle tavsiye edilir.

Web siteniz duyarlı olmalı, bu da müşterilere gereksiz verileri göstermemesi gerektiği anlamına gelir. Çünkü bu durumda, daha az daha fazla demektir. İdeal olarak, menünüzü, adresinizi, özel fırsatlarınızı / tekliflerinizi ve sosyal medya profillerinizi gördüklerinden emin olmalısınız. Ve yeriniz varsa, ortamınızın ve menünüzün ilgi çeken, lezzetli veya istek uyandıran resimlerini ekleyebilirsiniz, o zaman çok iyi olur.

Web sitesi ayrıca ekrana tam olarak sığması için mobil uyumlu olmalıdır, çünkü yüzlerce farklı mobil cihaz ve ekran boyutu var.

Dahası, önerimiz, bizim sizlere sunduğumuz gibi, hem duyarlı, hem de mobil uyumlu bir web sitesi oluşturmaktır. Bu, sizin için gelirle dönüşecek potansiyel müşterilere değerli bilgiler sunmanıza ve siparişlerinizi artırmanıza yardımcı olacaktır.

web tasarımı - mobil uyumlu - kullanıcı dostu - duyarlı tasarım