Evet, kullanılabilir.

Facebook ile ilgili olarak, birden fazla sekme eklememize izin vermedikleri için (Facebook kuralları), her bir konum için ayrı Facebook sayfası oluşturmanızı öneririz.

İşletme Web sitesi ile ilgili olarak, tüm menü düğmelerini var olan tek bir işletme web sitesinizde yayınlayabilirsiniz.

Böylece online sipariş sisteminizde birden çok konum oluşturabilir ve ardından tek bir web sitesinde her konuma ait menü düğmelerinin tümüne (sipariş ver & rezervasyon yap) sahip olursunuz.

Eğer işletmeniz birden fazla fiziksel konumda çalışıyorsa, her bir konum için kaydınızı yapabilir ve ayrı restoran hesapları oluşturabiliriz.

çok-lokasyonlu-restoran

Neden her bir konum için ayrı hesaplar gerekir?

Her konumun farklı çalışma saatleri, teslimat politikaları ve uygulanacak minimum ücretler olabileceğinden veya bazı menü öğeleri bir konumda bulunabilir, ancak başka bir yerde kullanılamayabilir veya tükenebilir olduğundan bunu sizi ve müşterilerinizi düşünerek gerekli görüyoruz.

Bu, ön planda müşteriniz için ne anlama geliyor?

Her konum için, müşterilerin sipariş konumunu / mekanını seçebilmeleri için web sitesinde ayrı “Menüyü Gör ve Sipariş Ver” düğmeleri görüntülenmelidir. Müşteri A konumu için onun tuşuna, B konumu için onun ilgili tuşuna basarak menüsünü görmelidir.

Müşterinizin görmediği arka planda bunun anlamı nedir?

Her konumun kendi ayrı giriş hesabı, yönetici alanında kendi profili, kendi menüsü ve gelen siparişleri kabul etmek için ayrı bir sipariş alma cihazı olacaktır.

Bu, 3 konumlu bir restoran için, restoranın her 3 konumda ayrı olarak sipariş alabilmesi için 3 tablet veya akıllı telefona sahip olması / satın alması gerektiği anlamına gelir. Her 3 cihazda da sunduğumuz ücretsiz sipariş alma uygulaması yüklü olmalıdır.

çok lokasyonlu restoran cafe