Sipariş Sistemi Fiyat Teklifi Almak İçin Formu Doldurup Gönderin

Restoran Ödül Online Sipariş Sistemi Fiyat Teklifi Almak İster Misiniz?

Günümüzde ortalama restoran sahibi ve yöneticisi, dijital müşterilerden online sipariş ve rezervasyonlar alacak teknik ve dijital altyapıya sahip değildir. Restoran Ödül Online Sipariş Sistemimiz bu zorluğu aşmanıza yardımcı olmaktadır. Bu sayfada bizden fiyat teklifi istemeden önce, zaman kaybetmemeniz adına, lütfen sitemizi detaylı inceleyiniz (online sistem nedir, çeşitleri nelerdir, size faydaları, sunulan ürün, kullanımı) ve mini demo sayfamızı görünüz, gerekirse daha iyi anlamak için canlı demo talebinde bulununuz. Temel olarak size uygun olduğunu düşünüyorsanız, size yol göstermekten ve işletmenize özel sorularınızı cevaplamaktan mutluluk duyarız. Online satışlarınızı artırmanıza katkıda bulunursak ne mutlu bize, ilginiz için teşekkürler!
  • Lütfen başında sıfır olmadan yazınız
  • Lütfen başında sıfır olmadan yazınız
  • İsteğe bağlıdır, ancak size daha net bilgi vermemizi sağlar (online sipariş sistemi web sitenize kurulabilir mi, kurulursa nasıl uygundur ve benzeri kapsamda yol gösteririz).
  • İşletmenize ait dijital varlıklarınızı belirtiniz. Birden çok seçim yapabilirsiniz.
  • Online sipariş sisteminin parçası olan dijital menüde gösterilecek toplam ürün sayısını belirtiniz (yiyecek, içecek, başlangıçlar ve benzeri bütün menü).
  • Online sipariş sistemi (var olan web sitenize ve / veya sosyal medya hesabınıza kurulacak şekliyle) sadece kurulum ücreti içerir ve tek seferliktir, aylık ödemesi yoktur. Sizin isteğinize özel web sitesi tasarımı kurulum ücreti içerir, aylık barındırma / alan adı ücreti vardır. Diğer hizmetler (SOW, Promosyon / Kampanya Modulü, İşletmenize Özel Mobil Uygulama, Online Ödeme, Facebook Messenger Sipariş Sistemi) aylık ücretlendirilir, istediğin zaman kullan ve kullandığını öde şeklindedir.
  • Varsa lütfen ilave soru, görüş ve yorumlarınızı buraya yazınız
  • Bu alan doğrulama amaçlıdır ve değişiklik yapılmadan bırakılmalıdır.